15 Mayıs 2012 Salı

Eczanemizde. com alışverişim

Online alışverişimlerimde Eczanemizde. com vazgeçilmezlerim  arasına girdi. Bunda hızlı ve müşteri odaklı hizmet politikaları büyük rol oynuyor. 

Müşteri hizmetlerine  belirtilen faydayı göremediğim  bir şampuan hakkında görüşlerimi ilettim ve gerekeni anında yaptılar. Özellikle attığım maillerin anında cevaplanması beni çok şaşırttı.Teşekkürlerimi sunmak istıyorum burdan da :)

Bu kez Bioderma şampuan, Neutrogena yüz yıkama jeli, saç dökülmesi için Dermozinc losyon sipariş ettim. Siparişi Cumartesi günü verdim,pazartesi kargo kapımdaydı. Jet hızlı bu hizmete hayran kaldım. Tabi ekledikleri bu küçük numuneciklere ayrıca bi mutlu oldum :))

Ürünler hakkında yorumlarımı ayrıca eklicem. Ama Eczanemizde.com benden 10 puan aldı :)

1 yorum:

Unknown dedi ki...

Değerli Müşterilerimiz,
Son günlerde tarafımıza çokça sorulan bir konuda kafa karışıklığını gidermek adına bir kamuoyu açıklaması yapmak zorundayız.
Konumuz numune (tester,testir…) gönderimi:
Eczanemizde.com olarak sadece talep eden müşterilerimize numune gönderimi yapıyoruz. Lütfen sipariş notunuzda numune talebinizi (hangi marka, hangi cilt tipi... ) gibi özellikleri le belirtiniz. Talep yaparken lütfen çok dar çerçeve de talepte bulunmayınız. Xx ürününün numunesi istiyorum yerine, y markasının kuru ciltler için ürünlerini istiyorum. Veya kuru ciltliyim numunelerinizden talep ediyorum….)
Neden sadece talep eden müşterilerimize numune gönderiyoruz.
Öncelikle firmalar düzenli olarak ve her ürünün numunesini tarafımıza düzenli olarak göndermiyor.
İkinci olarak da her gün binlerce kargoya numuneleri bir düzen dahilinde tam da sizin istediğiniz şekilde eklememiz mümkün değil. (bir dönem bu şekilde yaptığımız gönderilerden sonra- bu kremde ne, bu ne işe yarıyor, ama benim cildim kuru.... türünden çok fazla şikayet telefonu aldık. Takdir edersiniz ki paketleme biriminde çalışan arkadaşlarımızın her ürünümüz hakkında bilgi sahibi olup her müşteriye uygun numuneyi göndermesi mümkün olmamaktadır.) Bu sebeple aldığınız denemek istediğiniz ürünlerin numunesi lütfen talep ediniz.
Bununla beraber sadece numune taleplerini ne yazık ki karşılamamız mümkün değil. Çünkü eczanemizde.com olarak bu ürünlerin üreticisi veya distrübütörü değiliz. Sadece siparişlerinizin yanında numune gönderimi yapabilmekteyiz.
Yine yukarıda belirttiğimiz sebeplerden dolayı numune talebinizi birebir karşılayacağımız ile ilgili bir taahhüt altına girmiş bulunmamaktayız. Numune gönderimi sadece stoklar dahilinde yapılmaktadır.
Saygılarımızla
www.eczanemizde.com
444 3 110

Yorum Gönder

Yazmadan gitmeyin :)