17 Mayıs 2012 Perşembe

Bioderma Photoderm Max Spf 50 Compact


Photoderm MAX çok yüksek koruma sağlayan %100 mineral ve kapatıcı etkili güneş koruyucu kompakt pudra. Özellikleri:
• Maksimum anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla Photoderm MAX güneş yanıklarına karşı güvenli koruma sağlar.
• Güneşe karşı toleransın azlığı sonucu oluşan reaksiyonların ve güneş kaynaklı erken yaşlanma etkilerinin önlenmesine yardımcıdır.
• Özel patentli Hücresel Bioprotection® formülü cilt hücreleri için optimum koruma sağlar ve hücresel hasar riskinin azaltılmasına destek olur.
• Cilt tonunu dengeler ve sağlıklı bronz bir görünüm sağlar.
• Eriyen dokusu geride yağlı bir tabaka bırakmaz. Komedojenik değildir. Fotostabildir. Parfümsüzdür. Suya dayanıklıdır.

Yaz için ağır olmayan hafif yapıda bir fondöten arıyordum ki Bioderma kalitesine güvenip bu ürünü satın aldım. Bir çok blogda büyük övgüler almasına rağmen biz bu ürünle pek anlaşamadık. Zira non-komedojenik olarak lanse edilen bu ürün sivilcelenmeye bahane arayan cildime tuz- biber oldu. Sürdüğümün ertesi günü kocaman 3 tane kistik sivilce çıkardım. Hobaa bu sefer de onları kapatmak için on kat boya badana yap ne anladım ben bu işten...Güneş koruması olması bir avantaj ama gün içinde benim gibi aktif olarak çalışan bi insansanız akmaya,terlemeye başlıyorsunuz bu da dezavantajı. Onun yanında güzel yanlarını sayarsak sürümü kolay ve maske gibi durmuyor yüzde,uyumu güzel. Ama gelin görün ki sivilce yapıyorsa benim için hiç bir anlamı kalmıyor ... Bu pata krem, kompakt pudra yapısındaki ürün muhtemelen anneciğime hediye olacak. Arayışa devam :(


1 yorum:

Adsız dedi ki...

bende yağlı ve sivilceli bircilde sahibim.dermo kozmetik ürün tercih ederim kozmetiklerden uzak durmaya çalışırım . lorealin infalibbe pudrasını denedim çok memnunum cildim yağlı ama bu parlamıyor yağlandırmıyor kadifemsi. tekin acar vs de indirimli 35 civarı diğer yerlerde 55 -45 arası değişiyor deneyebilirisn :)

Yorum Gönder

Yazmadan gitmeyin :)