28 Ağustos 2015 Cuma

Bepanthol Cilt Bakım Kremi | trnd projesi

Cildimiz en büyük organımız. Dolayısıyla özenli bir bakıma ihtiyacı var. Bu bakımı aksattığımızda kurumalar, pul pul dökülmeler, cilt tonunda değişiklikler ve kızarıklarla karşılaşıyoruz. Özellikle makyaj,stres ve hava koşulları ile yorulan yüz bölgesinin ise, daha kaliteli ürünlerle bakıma ve nemlendirmeye ihtiyacı var.


Günlük bakımda hem vücuda hem de yüz bölgesine uygulanabilen joker ürünleri ise çok seviyorum. Benim gibi; klasiklerden ve kaliteden vazgeçemiyorsanız Bepantol tercih edilesi bir marka. Bepantol bilinen bebek ürünlerinin yanında, yetişkinlerin de her daim elinin altında olması gereken cilt bakım ürünlerine sahip.


"Bepanthol Cilt Bakım Kremi cilt kuruluğuna bağlı pul pul dökülen, kızaran, çatlayan ve gerginleşen cildin doğal yenilenme sürecine destek amaçlı özel olarak geliştirilmiştir. Bepanthol Cilt Bakım Kremi, %5 dekspantenol içerir. Bepanthol® Cilt Bakım Kremi cildi yumuşak, pürüzsüz ve nemli tutarak, cildin doğal yenilenme sürecine yardımcı olur. Nemlendirici içeriği sayesinde cildi rahatlatır ve parlaklığını geri kazandırır. Bepanthol® Cilt Bakım Kremi kalıcı su bazlı yapısı sayesinde deri yüzeyine kolaylıkla sürülür ve deriden hızlıca emilir. Su içinde yağ emülsiyonu formu, cildin doğal koruyucu duvarını muhafaza ederek, cildin yenilenmesine, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur."

trnd' nin projesi sayesinde Bepanthol Cilt Bakım Kremi' nin tam boyunu kendim deneyimledim. Küçük boylarını ise yakınlarıma ve arkadaşlarıma dağıttım. Ortak fikirlerimizi sunmak gerekirse;

*Bakım kremi çok kolay emiliyor ve yağlı bir his bırakmıyor.
*Hem yüz bölgesinde hem de ciltte etkili bir nemlendirme sağlıyor.
*Güneş sonrası oluşan kızarıklıklar ya da kuruyan cilt bakımı için ideal. Söylenildiği gibi cildi rahatlatıyor.
*Makyaj öncesi sürüldüğünde pudra/fondöten altında etkili bir nemlendirme sağlıyor.
*İçindeki yenileyici özlerle (Provitamin B5) sürekli kullanımda sivilce izlerine de iyi geleceğini umuyorum.

Yaş kış uygulanabilen, etkili bir nemlendirme sağlayan ve tüm vücudunuzda kullanabileceğiniz Bepanthol Cilt Bakım Kremi'ne eczanelerden uygun fiyatla ulaşabilirsiniz.

trnd' ye bu deneyim için teşekkür ediyorum. Siz de trnd üyesi olmak isterseniz tıklayabilirsiniz.

2 yorum:

Unknown dedi ki...

Merhabalar 2013 yılında roaccutane kullandığınızı gördüm bloğunuzda her ne kadar detaylı okuyamasam da. Üstünden geçen üç sene sonunda cildinizde yaşınızın gerektirdiği yaşlılık belirtilerinden daha fazla bi belirti, göz altlarınızda çökme olduğunu düşünüyor musunuz ben de bu ilaca başlama kararı aldım taa ki internette gördüğüm cildi çok erken yaşlandırdığına dair iddialardan sonra aşırı çekindim bu ilaca yaklaşmaya. Siz ne düşünüyorsunuz acaba?

Unknown dedi ki...

Merhaba Sema Hanım, 2016'da yazdığınız soruya istinaden Eczacı adayı olarak cevap vermek isterim. Öncelikle Bepanthol Cilt Bakım Kremi bir ilaç değildir. İçeriğindeki maddeler gereği yaşlanmayı arttırıcı bir yan etkisi yoktur. Sadece içeriğindeki 'Pentanol' içeriği tüylenmeyi arttırabilir. Bu durumda ciltten cilde farklılık gösterebilir. -Cildin inceliğine bağlıdır- Yakın zamanda tüm kozmetiklerin içeriğini eczacı gözünden anlatılcağı platforma başlıyoruz. Youtube üzerinden bizi takip ederseniz, çok mutlu oluruz.

Yorum Gönder

Yazmadan gitmeyin :)