20 Haziran 2015 Cumartesi

Auriderm Xo ve Cernor Xo Morluk ve Kızarıklık Tedavisi | Narecza.com


Hiç şüphesiz güzelliğin ilk şartı berrak ve lekesiz bir cilde sahip olmaktır. Ancak biz bayanların cilt güzelliğini koruması ve her daim bakımlı olması oldukça zordur. Bitmeyen sınavlar, yorucu ve stres dolu iş hayatı, daha sonra anne olunca fedakarlık dolu günler- geceler, belki de küçük kazalar- ameliyatlar...Hepsi geride can sıkıcı morluklar ve kızarıklar bırakır.

Bu sorunlara yönelik spesifik bir marka var. Auriderm Xo ürünleri çözüme yönelik çizgisi olan faydası belli ürünlerin toplandığı bir marka. Auriderm Xo Morluk ve Kızarıklık Bakım Kremi, deride çeşitli nedenlerle meydana gelen kızarıklık ve morluklara karşı geliştirilmiş. İçeriğindeki aktif maddeler mavi ve kırmızı lekeleri ortadan kaldırmaya yarıyor.

Kremi çarpma, düşme sonrası ya da ameliyat nedeniyle meydana gelen morluklar, yanık, sivilce ile oluşan yüz ve vücuttaki kızarıklıklar için kullanabilirsiniz. İçerisindeki aktif özler ve A, C, E, K vitaminleri sayesinde etki ediyor ve günde 2 kez temiz cilde sürülmesi gerekiyor. Morluk ve kızarıklık gibi inatçı sorunlara karşı kulaktan dolma ürünler kullanmaktansa, çözüme yönelik bu tarz ürünler kullanmak oldukça mantıklı.

Göz altındaki morluklardan şikayetçi olanlar ise Cernor Xo markasını tercih edebilir. Ne kadar düzenli yaşarsak yaşayalım göz altı şişkinliği ve morluğu herkesin ortak sorunudur ve günlük bakım gerektirir. Cernor Xo gözaltı morluk ve şişlik kremi; göz altı sorunları için en çok tavsiye edilen bakım kremi. Yoğun şekilde K vitamini içeriyor. Mevcut morluk ve şişliği tedavi ederken, yenisinin oluşmasını da engelliyor. Gençlikle eşdeğer olan gözaltı bölgesinin güzelliği için düşünülmüş güzel bir ürün bence.Ürün temiz göz altlarına sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulanıyor. Parmak ucu ile hafif hareketlerle krem yedirilmesi masaj etkisi sağlıyor. 2-4 ay düzenli kullanımda beklenen aydınlık göz altlarını sağlayacaktır.

Araştırmalara bakıldığında ürünleri kullanıp memnun kalan kişi sayısı çok fazla. Ürünlerin içeriği direkt olarak sorun gidermeye yönelik olduğu için başarı şansı çok yüksek. Bahsettiğim 2 marka da muadillerine göre oldukça uygun fiyatta.  
Narecza.com' da bu ürünlerin orjinal hallerine güvenli ve indirimli olarak ulaşabilirsiniz.Online eczaneler en güzel yanı, fiyat karşılaştırması yapabilmek ve evimizin rahatlığında istediğimiz ürüne ulaşabilmek. Bu anlamda tercih edebileceğiniz güvenli adreslerden birisi de Narecza.com. Tıklayıp tüm ürünleri ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

3 yorum:

hazalın renkli dünyası dedi ki...

slm bloğunu Takibe aldım bende beklerim sevgilerle:)

Unknown dedi ki...

Great! Thanks for sharing this. I read over the article and I really love all the things. By the way, could we get a chance to cooperate on SNS/Blog? We’ll pay $. tonylau86china@gmail.com

Pembe Dünyam dedi ki...

merhaba bloğunuzu takibe aldım çok hoş bende sizi beklerim sevgiler :)

Yorum Gönder

Yazmadan gitmeyin :)