9 Eylül 2015 Çarşamba

La Casa De Los Aromas oda kokusu ve koku kesesi

Güzel kokular  zihnimizde mutluluk, tazelik ve özgüvenle ilişkilendirilmiştir. Bu sebeple, yaşadığımız ortamlarda güzel kokuların bulunması bizlere çalışırken zindelik, gün sonunda ise rahatlık ve huzur sağlayabilir.
Misafirlerimizi ağırladığımız odada, mutfakta, banyoda ve ofiste güzel kokulu objelerin bulunması hep hoşuma gitmiştir. Sürekli mum yakmanın zorluğunun yanında, koku çubukları ve keseleri pratik kullanımlarıyla yeni favorilerim diyebilirim. Sevdiğiniz bir kokuyu alarak güne başlamak, misafirleriniz için özenle yaptığınız temizliği güzel kokularla pekiştirmek, banyonuzun her daim temiz ve çiçeksi kokması kimi mutlu etmez ki?


Odalarda kullanmaya alışık olduğum koku çubuklarının yanında banyoda, dolaplarda ve arabada da koku keselerini kullanmayı da seviyorum. İlk denediğim marka La Casa De Los Aromas olması nedeniyle benim için koku keseleri bu markayla özdeşleşmiştir (tık tık). Koku keselerinin askıları sayesinde banyonuza,odanıza,arabanıza ya da dolap içine asabiliyorsunuz (tık tık). 

*Fiyatları oldukça uygun (12,90 TL) ve aylarca kalıcı, yoğun koku sağlıyor.
*Odanıza giren misafirleri kesinlikle etkileyecek, sizi ve evinizi özel hissettirecek kokular bunlar.
*Marsilya sabunu, lavanta gibi seçenekleri var.
*Keselerin kokusu azalmaya başladığında, içindeki topların  ağzı açık bir kabın/vazonun içine koyarsanız, kokuyu almaya devam edebileceksiniz.


*Bu tavşancıklar ise çok sevimli birer hediye olabilirler. Hindistan cevizi, kırmızı meyve ya da vanilya gibi lezzetli seçenekleri var. 

*Kına gecelerinde ya da baby showerlarınızda misafirleriniz bu ince düşünülmüş hoş kokulu keseleri hediye edebilirsiniz. İster odalarda, ister dolaplarda kullanabililir, ferah kokularından yararlanabilirsiniz (tık tık).


La Casa De Los Aromas markalı bu ürünlere n11, Watsons, Migros,Gratis gibi bir çok adresten ulaşabilirsiniz.
*Ekoz Kozmetik'e teşekkürler.

1 yorum:

Unknown dedi ki...

Tavşancık çok şekermiş ;)

Yorum Gönder

Yazmadan gitmeyin :)