27 Nisan 2015 Pazartesi

Artemis Burc kremleri || KOC

Herkesin kendi burcuyla övünmesi, kendi burcunu seçilmiş sanması diye bir gerçek vardır. Sorduğunuzda herkes kendi burcunun iyi ve mükemmel özelliklerinden bahseder. “Burcum gereği çekici, zeki, lider ruhlu ve titizim” gibi :)  Kindar, iki yüzlü ya da dağınık olma gibi özellikler aslında hiç bir burca ait değildir, kimse üzerine alınmaz :)


Benzer şekilde siz de burcuyla övünen, burcunuzun enerjisine inananlardasınız artık Burç kreminizle de övünebilirsiniz. Artemis burç kremlerinin yola çıkışı da bu şekilde. Hangi özelliğin, duygunun  üzerine yoğunlaşırsak, ona enerji verip, o yönümüzü güçlendiriyoruz. Burcumuzun içindeki güzellik ve olumlu özellikler sayesinde hem içsel huzuru yakalamamız hem de olumlu enerjiler saçmamız mümkün.

Benim burcuma yani Koç burcuna özel el ve vücut kremi Koç burcunun enerjik, hırçın ve yenilikçi tarafını yansıtıyor. İçinde susam, macadamia, hindistan cevizi yağları var. Bu yağlar antioksidan, besleyici ve nemlendirici özellik taşıyor. Mikropartikül teknolojisi sayesinde kolayca emiliyor. Ayrıca  portakal çiçeği, bergamot, manolya, sandal ağacı, paçuli ve misk ile kalıcı ve aromatik bir koku oluşturulmuş. Kremin bıraktığı yumuşacık his, bu  doğal kokularla taçlanıyor.Artemis’ in incelik ve iyi niyetlerle ürettiği  burç kremleri pompalı hijyenik şişede yer alıyor. Paraben, alkol, metal, renklendirici içermiyor. Vegan ve hayvanlar üzerinde test yapmayan bir marka. Tüm bu özellikleriyle her kullanışta sizi mutlu edecek, burcunuzun olumlu yanlarını güdüleyecek bir ürün. Kendinize ya da ince sürprizlerden hoşlanan birisine hediye olarak alabilirsiniz.
:)
Buradan tık tık.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazmadan gitmeyin :)