2 Mart 2014 Pazar

KOMPLE AĞIZ BAKIMI İÇİN LISTERINE®

 Eşsiz güçlü formülü ile Listerine® ağzın tamamına ulaşır!
Ağzınızın gün içinde nelere maruz kaldığının farkında mısınız?  Gün boyu, yediğiniz elmadan kullandığınız çatal bıçağa, elinizden ucunu ısırdığınız kaleminize kadar ağzınıza götürdüğünüz herşey bakterilerle kaplıdır.  Böylece milyonlarca bakteri bu yolla ağzınıza girer.  Bakterilerin oluşturduğu bakteri plağı, diş çürükleri, diş eti hastalıkları ve ağız kokusuna yol açabilir. Bakteriler diş fırçasının ulaşamadığı her yerdedir.  Ağızdaki insan popülasyonundan bile fazla sayıda bakteriden korunmak için sadece dişleri fırçalamak yetmez.  Eşsiz güçlü formülü ile Listerine® ağzın tamamına ulaşır.   


Ağızdaki bakterilere karşı etkisi klinik çalışmalarla kanıtlanmış Listerine®, komple ağız bakımı sağlar ve diş fırçalama sonrası ağızda kalan bakteri plağını yüzde 70’e kadar temizler.
Dünyanın ve Türkiye’nin en çok tercih edilen ağız bakım ürünü Listerine® , esansiyel yağların birleşiminden oluşan özel formulü sayesinde bakteri plağı ile savaşarak etkin koruma sağlar. Dişler ağız yüzeyinin sadece yüzde 25’ini kapladığından ne kadar iyi fırçalarsanız fırçalayın kalan yüzde 75’lik ağız yüzeyi fırça ve diş ipi ile yapılan temizlikten sınırlı fayda sağlar ve ulaşılamayan yüzeylerdeki bakteriler hızla çoğalarak dişlerin üzerine ve tüm ağıza yeniden yayılırlar.   Listerine®,  komple ağız sağlığı için fırça ve diş ipi ile birlikte günlük ağız bakımını tamamlar.


 Diş eti hastalıklarının başlıca nedeni olan plağı önemli ölçüde azaltan Listerine®, dişleri fırçaladıktan sonra günde 2 defa 30 saniye kullanıldığında, plak ve diş eti iltihabına karşı 24 saat koruma sağlar.  Bakteri plağı oluşumunu sadece fırçalamaya oranla %70’e kadar,  fırçalama ve diş ipi kullanımına oranla %52’ye kadar azaltır. Diş eti hastalığı oluşumunu ise sadece fırçalama ve diş ipi kullanımına oranla %21’e kadar azaltan Listerine®, kötü ağız kokusuna neden olan bakterilerle savaşır, nefesi tazeler ve uzun süre ferah kalmasını sağlar.Diş hekimlerinin tavsiye ettiği ağız bakım ürünü Listerine®,  Türkiye’de Cool Mint- Nane Aromalı, Total Care – Nane Aromalı, Total Care Zero – Hafif Nane Aromalı,  Fresh Brust – Ferah Nane Aromalı, Teeth &  Gum Defence – Ferah Nane Aromalı, Stay White – Serinletici Nane Aromalı, Zero – Hafif Nane Aromalı, Cool Citrus – Portakal Aromalı olmak üzere 8 çeşidi ile eczane, market ve parfümerilerde satışa sunuluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazmadan gitmeyin :)