16 Eylül 2013 Pazartesi

Pera Bulvarı | Online dekorasyon alışverişim ve tripod lambader

Pera Bulvarı sevdiğim ev- stil sitelerinden birisi. Dekorasyona meraklıysanız ve benim gibi eviniz için sıradışı aksesuarlar arıyorsanız burayı seveceksiniz.Kocaman iki kutu kargom geldi. Kargoların içleri köpükle desteklenmişti, kırılmaması için.


Aldıklarım salon için tripod lambaber (bu 3 ayaklı abajuru bulmak için deliriyordum), oturma odası için yastıklar ve 6 adet hasır sepet.


Oturma odasındaki İkea koltuklarım için suluboya desenli yastıklarım. Hoş değil mi :)Aslında bu alışveriş salondaki bu köşeyi süsleyen tripod lambader için yapılmıştı. Sonunda aylardır beklediğim lambaderime kavuştum :)


Dolap içinde çorap, bluz gibi küçük parçalar düzenli dursun diye bu hasır sepetleri aldım. Düzen konusunda takıntılı iseniz tavsiye ederim.

Özetle; Pera bulvarı evinizin dekorasyonu için sıradışı parçalar bulabileceğiniz güzel bir site. Bazı ürünler tasarım olduğu için çok pahalıya satılıyor ama uygun fiyatlı ürünlerin kampanyalarını da takip ederseniz fırsatları yakalayabilirsiniz. Kargolama hizmetleri özenli, siparişin durumunu an - an bildirmeleri gayet memnun edici.

Bu alışveriş indirim çekleriyle toplam 262 TL' ye malloldu benim için.

Dekorasyon gurularına duyrulur :)

3 yorum:

Belleeamie dedi ki...

Harika olmus, degmis bence :)
Hayirli olsun tatlim

Shimizu Zen dedi ki...

sağol tatlım :)

Unknown dedi ki...

güle güle kullanın, zevklisiniz..

Yorum Gönder

Yazmadan gitmeyin :)