9 Nisan 2013 Salı

Bitenler | Vol 2

Daha çok olumsuz yorumlarla dolu biten ürünler yazısına buyrun.


1.Bioblas saç dökülmesine karşı sıvı saç kremi: Bioblas şampuanın yanında veriliyor. Sadece saçlarınızın elektriklenmesine engel olabilecek sıvı yapıda bir saç kremi kendisi. Söylenildiği gibi saç dökülmesini önleme ya da onarma gibi bir etkisini göremedim.

2.Maybelline göz makyaj temizleme losyonu: Maybelline maskaraların yanında verilen makyaj temizleyici. Yağlı, işe yaramayan, en basit makyajı bile çıkaramayan başarısız bir ürün .

3. Oriflame Giordani White Gold Body Krem:Oriflame' in çok az kişinin kıymetini bildiği harika ürünlerinden. Parfüm ve losyonun kokusu bir harika. Bulursanız mutlaka deneyin.

4.Elidor onarıcı ve yapılandırıcı bakım: Elidor'un reklamları için dünya para harcadığı ama hiç bir özelliği olmayan saç kremi. Onarıcı ve yapılandırıcı özelliği "bence" yok. Saçınızı yıkayınca bütün etkisi akıp gidiyor zaten.

5.Argan kozmetik hint defnesi yüz maskesi: Güzel bir maske. Şurda ayrıntılı anlatmıştım.

6. Liquid Neutrogena yüz temizleme losyonu: Cildinizde hiç bir sorun yoksa, sadece günlük temizlik için kullanacak bir ürün arıyorsanız tercih edebilirsiniz. Benim yağlı ve sivilceli bir cildime bir yarar sağlamadı, tekrar alacağımı zannetmiyorum.

7.Elegance Aqua Fresh çok amaçlı lens solüsyonu:Avantajı lensleri ovalama gerektirmeden temizlemesi. Onun dışında şişenin sonuna doğru nemlendirme özelliği azaldı sanki. En iyi lens solüsyonu değil bence :)

8.Alcon Opti-free lasting comfort lens solüsyonu:Performansı orta derecede. Şu an kullandığım başka bir markayla daha mutluyum, şimdilik yeniden almayı düşünmüyorum.

Sizin bu ürünlerden deneyip memnun kaldığınız ya da kalmadığınız var mı?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazmadan gitmeyin :)