14 Kasım 2015 Cumartesi

Saç derisinde kaşıntı ve kepeklenme | portakalrengi.com

Saçlar ve saç derisi vücudumuzun en sorunlu ve bakıma ihtiyaç duyan bölgelerinden birisi. Saçlar konusunda şanslı ve sorunsuz olan kişilerden değilseniz dökülme, kepeklenme, kaşıntı gibi problemlerle karşılaşmanız muhtemeldir.

Seboreik dermatit, saç derisinin sağlığının bozulması, tahriş ve kepeklenmeyle birlikte görülen bir cilt sorunu. Bu sorunun tedavisinde bir dermatolog muayenesinin ardından doğru ürünlerle saç bakımı şarttır. Klasik şampuanlar ne yazık ki; tahriş olmuş saç derisine zarar verip durumu daha da kötüleştirebilir. Bu sebeple seboreik dermatite özel olarak geliştirilmiş ürünlerin kullanılması gerekir.

Ducray ürünleri  arasında bir çok sorunda olduğu gibi, seboreik dermatite özel ürünler de yer alıyor.
Ducray Kelual DS Seboreik Dermatite özel şampuan; saç derisindeki pullanma, kepek ve kaşıntıya çözüm sunuyor. Özel içeriği sayesinde saç derisini tedavi edici ve yatıştırıcı özelliğe sahip. Ayrıca saç derisini ferahlatıp temizlemesi sayesinde sağlıklı bir saç derisine ve canlı, dolgun saçlara ulaşabilirsiniz.

Ürünü online olarak sunan adreslere baktığımda yeni bir site olan portakalrengi.com ile karşılaştım. Dermokozmetik ve kozmetik ürünleri uygun fiyata satan eğlenceli bir site. Ducray Kelual DS Seboreik Dermatite özel şampuan 40,80 TL' e satılıyor ve 2. ürüne %10 indirim fırsatı var.
Bundan başka sitede DDF, Lierac,Darphin gibi markalarda kampanyalı fiyatlar mevcut.

Cilt bakımı hakkında diğer önerileri ise Portakal Rengi Blog' dan okuyabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazmadan gitmeyin :)