7 Temmuz 2013 Pazar

Markafoni alışveriş şikayet | Cupcake desenli pasta tabaklarım | Çeyiz alışverişi 4

Markafoni' deki cupcake desenli bu pasta takımı beni kalbimden vurdu.
Ve anında sepette buldu kendini.

Takımlar 6 kişilik olduğu için 2 set almıştım.
Ne yazık ki Markafoni' nin dikkatsiz paketlemesi nedeniyle takımın içindeki kek fanusları kırık geldi.
Fanuslar plastikten... Kırılabileceği düşünülmemiş ve olduğu gibi kutuya atılmıştı. Hem de 2' si birden kırık çıktı.


Markafoni destek hattını aradığımda iade edersem aynı ürünlerin gönderilmeyeceği sadece para iadesi yapılacağı söylendi. Yani çok beğendiğiniz bir ürün size hasarlı gelirse ona yeniden kavuşma şansınız yok. Beğendiğinizle kalıyorsunuz. Böyle de bir saçmalık var işte.

Sık sık bir şeyler alan bir müşteri olarak, bu Markafoni' den yaptığım son alışveriş olacak. Kırılması muhtemel ürünlerde dikkatsiz, özensiz paketleme yaparak müşterinin hevesini kursağında bırakan Markafoni gözümden düşmüştür. 
Kargo şirketinin kutunun üzerinde kırılabilir yazmasına rağmen üzerine ağırlık koyması da bir ihtimal, ama gönderici firmanın tüm bunları düşünerek tabakları ve fanusu köpüklerle koruması lazımdı diye düşünüyorum.
Bu da online alışverişlerimin nazar boncuğu olsun.

En azından tabaklarım sağlam, cupcake' li desenleriyle beni mutlu etmeye yetiyorlar. Artık yeni bir fanus kapağı alıp olayı telafi edicem.Masa örtüsü ve eskitme mumluklar da aynı siparişimle gelmişti, onlar da bir problem yok Allah' tan.

8 yorum:

kontes dedi ki...

Bu tarz sitelerin hepsinde bu şekilde evet, ücret iadesi yapılıyor sadece :( Kötü olmuş, üzüldüm.

Unknown dedi ki...

ben de trendyolda karşılaştım bu sorunla. ama durumu kargo geldikten sonra anladım. asıl istediğim parça yok. müşteri hizmetleri ile görüştüm. tedarikçi firmadan kaynaklı sorun nedeniyle parçayı gönderemiyorlarmış. iyi de sırf o parça için yaptım ben tüm alışverişi. bari önceden haber verseler iptala ederim belki. seviniyorsun ohh siparişim geldi bi bakıyosun e eksik. bi haber ver di mi. bi daha da yapmadım zati..

gırla fikir dedi ki...

canım geçmiş olsun,tabaklar cidden güzelmiş,bencede baska bir kek fanusu kapağı işini çözer.dediğin gibi nazar olsun bu da :)

Makyaj Kelebegi dedi ki...

Bu tabaklara he kampanya döneminde bayılıyorum ancak cesaret edip alamıyorum. Bahtsız bedevi misali bende alsam kesin kırık çıkar ve beni uğraşırır.

yazılı duygularım dedi ki...

YERİM BEN ONLARI YA ÇOK YAZIK OLMUŞ :((((

Adsız dedi ki...

aynı ürünü dün aldım ve aynı sorunla geldi benden de iade etmemi istediler çok büyük ayıp umarım bir kapak uydura bilirim...

Unknown dedi ki...

aynısından bende aldım bugün geldi ürünüm ve kırık aynı sizinkisi gibi geldi

Unknown dedi ki...

benim de aynı ürünler dün geldi hem fanıus kapağı hem tabağı kırık mecbur iade edeceğim

Yorum Gönder

Yazmadan gitmeyin :)