9 Ocak 2017 Pazartesi

Fikrimühim | Nescafe White Choco Mocha Keyfi

Kış geldi! Artık hafta sonları ve akşamları iş dönüşü biraz soluklanmak için kafelere atamıyoruz kendimizi. Zira üşüyüp hasta olmak en korktuğum şeylerden birisidir. Çünkü bir kez hastalığa yakalanmaya göreyim, kış boyu iyileşemem, öksüre öksüre gezerim.

Hal böyle olunca evde en pratik en lezzetli, sıcak içecekleri hazırlamanın yollarını arıyoruz. Nescafe meşhur 3'ü bir arada' larından sonra gözünü daha yükseklere dikmiş olmalı ki kahve zincirlerinin meşhur lezzetleriyle yarışıyor. Bol kahveli, süt köpüklü lezzetler derken sırada White Choco Mocha var. Nescafe bu lezzetinde kaliteli kahve çekirdeklerini, süt ve beyaz çikolata ile harmanlamış. Evleri kafeye çevirecek bir lezzete imza atmış.


Tek kullanımlık poşetini suyla karıştırmak yetiyor. İçimi yumuşak ve şekeri bol. 


Geriye bu lezzetli, köpüklü sıcak içeceğin keyfini sürmek kalıyor. Evet belki tutkunu olduğunuz kafelerde içtiklerinizin tahtını sallayamaz ama bu içeceği evde kahve keyfi sürmek isteyen ve zamanı kıymetli olan herkesin seveceğini düşünüyorum.


Soğuk kış günlerinde belki kar manzarasını seyrederken, belki film keyfi yaparken çok iyi gidecek. Siz de bu lezzeti denerseniz
#evinikafeyecevir ile görüşlerinizi sosyal medyada paylaşın lütfen.

1 yorum:

Unknown dedi ki...

İnstagram üzerinden para kazanmanın kitabı Instagram üzerinden para kazanmanın tüm metotları, butik açmak, satış yapmak, takipçi artırmak, 4 ayrı kazanç metodu.
Herkese hitap eden yöntemler, sürekli güncellenen tedarikçiler, hepsi 3'lü kitap setinde.

Instakitap seti https://goo.gl/bFXFnK

#instakitap #instagram #instagrambutik #instagrambutikaçmak #instagramkazançları #ekiş #internettenparakazanmak #internetkazançları #mobilreklam #evdenyapılabilecekişler #ekgelir

Yorum Gönder

Yazmadan gitmeyin :)